Informacija
Prekių katalogas

Išoriniai kietieji diskai

Išoriniai kietieji diskai

Saugiam duomenų laikymui, archyvų kaupimui arba reikalingos informacijos apsaugojimui verta įsigyti SSD arba HDD išorinius kietuosius diskus. Kas yra išorinis kietasis diskas? Tai yra išorinė skaitmeninių duomenų laikmena, kuri turi itin didelę talpą (didesnę nei USB raktas ar SD kortelė), tačiau yra ir didesnio dydžio (įprastai, kaip didelis išmanusis telefonas).

Bigbox parduotuvėje internetu siūlome įsigyti pačių įvairiausių, naujo ar senesnio modelio HDD bei/ar SSD išorinių laikmenų savo duomenims. Prekių asortimente rasite Adata, Intenso, LaCie, Netac, Qnap, Samsung, WD, Seagate, Silicon Power, Transcend ir daugybės kitų gamintojų SSD bei HDD diskus.

Kuo skiriasi SSD ir HDD? Abu šie įrenginiai tarnauja tam pačiam tikslui – leidžia kaupti ir matyti juose įrašytus duomenis. Tačiau SSD yra trumpinys Solid State Drive terminui, o HDD – Hard Disk Drive. Trumpiausiai, kaip galima apibūdinti – HDD paprastai yra talpesnė, bet lėtesnė duomenų saugykla. SSD viduje – elektriniai komponentai, o HDD – mechaniniai. Pastarieji įrenginiai būna pigesni ir jų talpa gali siekti įspūdingus 10+TB. Na, o Solid State Drive – kompaktiškesnis ir greičiau veikiantis, tačiau optimali jo talpa yra 500GB, 1TB ar šiek tiek daugiau. Renkantis tarp to, kuris nešiojamas diskas geresnis, reikėtų įvertinti savo poreikius. Jeigu norite didžiausio greičio arba failo pasiekiamumo darbui, rinkitės SSD. Tačiau, jeigu kaupiate tik nuotraukų, filmų ar dokumentų archyvus, geriau tiks talpesnis, bet lėtesnis HDD įrenginys.

Pasirinkimui įtaką turėtų daryti ne tik įrenginio talpa, bet ir kitos jo savybės. Geriausias variantas turės ne tik pakankamai gigabaitų, bet ir pasižymės gera kaina, ergonomiškumu. Visų pirma – dizainas. Dauguma išorinių kietųjų diskų yra ganėtinai minimalistinio dizaino. Tačiau svoris, dydis ir tvirtumas vaidina svarbų vaidmenį. Labai gerai, jeigu HDD ar SSD yra atsparus smūgiams, galbūt net vandeniui. Taip pat įvertinkite USB jungčių tipus. USB 2.0 – patikima, bet ganėtinai lėtai duomenis perrašanti jungtis. Taip pat dėmesio verti ir išoriniai kietieji diskai su HDMI jungtimis ar kitais, specializuotais lizdais.

Jūsų patogumui, Bigbox parduotuvėje veikia patogūs prekių filtrai ir prekių palyginimo įrankis. Filtravimo sistema leidžia kone akimirksniu susiaurinti paiešką, kad geriau matytumėte, kokį įrenginį pirkti labiausiai apsimoka. Taip pat paiešką galite susiaurinti pagal kainą, kad greičiausiai rastumėte kažką, kas atitinka biudžeto poreikius. Na, o prekių palyginimo įrankis leidžia greitai nustatyti, kuris iš alternatyvių arba panašių pasirinkimų yra pranašiausias. Į palyginimo lentelę galite pridėti kone neribotą skaičių prekių, tad bus nesunku rasti tą diską, kuris labiausiai pateisins dėtus lūkesčius.

Brangesnius išorinius diskus galėsite įsigyti ir išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas pasiūlys lanksčias lizingo sąlygas, kartais ir be pabrangimo. Nepamirškite, kad pigiau dažnai perka naujienlaiškio prenumeratoriai, kurie pirmieji sužino apie išpardavimus, nuolaidas.