Informacija
Prekių katalogas

Trintuvai (blenderiai)

Trintuvai blenderiai

Trintuvas arba blenderis yra labai naudingas ir įvairiapusis įtaisas, kuris tinka ir praverčia bet kurioje virtuvėje. Nors daug kas gali sakyti, kad šis įrenginys nėra toks būtinas, tačiau kitiems jis yra be galo svarbus. Kad ir kaip bežiūrėtumėte, dažniau ar rečiau maisto plaktuvai (blenderiai/trintuvai) sutaupo laiką ir leidžia paįvairinti maisto gaminimo procesą. Labai realu, kad vos pradėję jį naudoti pastebėsite, kad ranka link trintuvo kyla vis dažniau. Tačiau, kaip internetu išsirinkti ir sužinoti, kuris smulkintuvas/trintuvas/blenderis yra geriausias?

Yra skirtingų tipų blenderiai. Rankinis trintuvas idealiai tinka tyrelių, tirštesnių sriubų, košyčių ar troškinių gamybai bei jau išvirto maisto blenderiavimui. Nedidelis (dar vadinamas asmeninis) trintuvas geriausiai tinka kokteilių sau gamybai. Puiki alternatyva jam – kokteilinė, tačiau abu įrenginiai turi savo pliusų. Daugiafunkciniai blenderiai – toks įtaisas paprastai yra galingas (nuo 1200W ir daugiau, optimalu – apie 1700W) ir gali padaryti daug daugiau darbo, tačiau jo kaina taip pat yra aukštesnė. Blenderiai su talpa – bene patys populiariausi ir kiek pigiau kainuojantys plaktuvai, kurie siūlo vieną iš geriausių kainos ir kokybės santykių.

Bigbox internetinėje parduotuvėje galite rasti šių gamintojų trintuvus ir blenderius: Adler, Beko, Blaupunkt, Bosch, BRAUN, Electrolux, Gorenje, Philips, Tefal ir daugybės kitų. Prekes patogiai galite filtruoti pagal įvairius kriterijus: kaina, gamintojas, greičio padėčių skaičius, galingumas ir kiti. Tad, bus lengva kone per akimirką pamatyti, kurie yra geriausi 900W-1000W galingumo trintuvai arba, kuris 2 in 1 arba 4 in 1 daugiafunkcinis bei vakuuminis blenderis dabar parduodamas su akcija.

Bet kuris elektrinis blenderis turėtų turėti kuo daugiau papildomų funkcijų bei priedų. Kuo daugiau jų yra, tiesa, tuo labiau auga kaina. Tačiau, patogu pasinaudoti prekių palyginimo funkcija, kad greičiau matytumėte ar labiau profesionalus trintuvas tikrai duos jums daugiau naudos nei pvz., mini vaisių blenderis ir ar verta į jį tiek investuoti?

Kokie dar ypatumai gali padėti pastebėti geriausią įrenginį? Iš anksto numatytas režimas šaldytiems arba atšaldytiems gėrimams – puikus privalumas. Tam tikros peiliukų ir ašmenų sukimo technologijos leidžia gauti didesnę naudą iš blenderiavimo, kadangi ingredientai (daržovių, prieskonių vaisių ar kitų produktų dalys) susimaišo bent šiek tiek geriau.

Jeigu jus domina kažkuris 600W, 700W, 1700W ar kito galingumo blenderis, nes norite gaminti bulvių piure, trinti maistelį kūdikiams ar gaminti kitus skanius produktus – būtinai peržvelkite Bigbox prekių katalogą. Brangesnius blenderius galėsite įsigyti pasinaudoję akcija – lizingas be pabrangimo. SB Lizingas – mūsų partneriai, kurie siūlo itin lanksčias sąlygas virtuvinės technikos įsigijimui.