Informacija
Prekių katalogas

Pelės

Pelės

Vienas iš svarbiausių priedų prie kompiuterio yra pelė. Šis valdymo įrenginys, kuris yra skirtas valdyti grafinę aplinką (pvz., paleisti programas, keisti langų ekrane padėtį, kopijuoti failus ir t.t.). Judinant pelę, ekrane atitinkamai juda ir pelės kursorius (žymeklis). Nešiojamo kompiuterio korpuse dar yra integruotas ir lietimui jautrus paviršius (touchpad). Braukiant pirštą jo paviršiumi, jis veikia analogiškai, kaip ir pelė, tačiau ne taip tiksliai ir jautriai. Na, o stacionariam kompiuteriui tikrai reikia pelės. Jeigu norite įsigyti šį priedą paprastai ir patogiai – pirkite kompiuterių priedus internetu per Bigbox ir raskite viską, ko reikia bene geriausia kaina.

Bigbox internetinėje parduotuvėje turime: A4Tech, Asus, Cooler Master, Corsair, Dell, E-Blue, Gembird, Genesis, HP, Lenovo, Logitech, Microsoft, Omega, Razer, TRACER, Trust, Varr ir daugybės kitų gamintojų pelių kompiuteriams. Naujausi ir populiariausi modeliai – viskas, ko tik reikia mūsų prekių kataloge. Rasite ir keletą prekių grupių, kurios galbūt palengvins optinės, bevielės ar būtent žaidimams skirto įrenginio paiešką.

Logitech pelės – Logitech yra tarptautinis kompiuterinės technikos gamintojas iš Šveicarijos. Jis yra vienas lyderiaujančių ne tik pelių, tačiau ir kitų aksesuarų ir priedų kompiuteriams, kūrėjų visame pasaulyje. Logitech įranga rinkoje siūlo bene geriausią kainos ir kokybės santykį.

Razer pelės – žaidimų rinkoje nėra ryškesnio ir žinomesnio prekės ženklo už Razer. Nors jų produkcija pasižymi kiek aukštesne kaina, tačiau ergonominė Razer pelė būna puikiai pritaikyta prie žmogaus rankų anatomijos, žaidimo žanro specifikos (pvz., yra pelių būtent pirmo asmens šaudyklėms arba strateginiams žaidimams). Jeigu siekiate geriausių rezultatų ir norite labiau įtraukiančios žaidimo patirties, tuomet rinkitės Razer arba SteelSeries.

Steelseries pelės – tiesioginė alternatyva Razer. Danijos kompanija SteelSeries gamina daugybę žaidimams skirtų priedų kompiuteriams. Šio gamintojo įrenginiai turi išskirtinius dizainus bei dažnai ir įvairius LED, šviečiančius akcentus. Jeigu norite smagios ir geriausios žaidimų patirties, rinkitės kažkurį SteelSeries ir (arba) Razer produktą.

Belaidės pelės – belaidė kompiuterio pelė, paprastai su jūsų įrenginiu jungiasi Bluetooth ryšiu. Bevielė pelė suteikia žymiai daugiau mobilumo ir patogumo ją valdant. Tiesa, belaidės kompiuterio pelės gali kainuoti kiek daugiau, be to, joms reikės keisti baterijas. Jos būna ir mini dydžio.

Per Bigbox labai patogu rasti geriausią prekę. Pasinaudokite prekių filtrais, kad susiaurintumėte paiešką iki to, ko jums labiausiai reikia. Galite matyti tik naujas arba perkamiausias peles. Pasirinkę kainos rėžius bei (arba) subkategorijas – greitai susiaurinsite paiešką. Na, o kad matytumėte tik jums aktualiausius produktus, galite pažymėti jums aktualiausius faktorius (pvz., pelė turi būti lazerinė arba su DPI jungikliu ir t.t.).

Pasinaudoję filtrais ir prekių palyginimo įrankiu, neretai įsigysite pelę dar pigiau nei tikėjotės. Na, o prekes su akcija dažnai perka naujienlaiškių prenumeratoriai, nes jie pirmieji sužino apie nuolaidas bei išpardavimus.