Informacija
Prekių katalogas

Orkaitės

Geriausi pasiūlymai Jums

Didelis orkaičių pasirinkimas

Pas mus galite rinktis iš itin plataus orkaičių asortimento. Čia rasite populiariausių gamintojų prekes: Electrolux, AEG, Beko, Bosch, Gorenje, Samsung, Miele, Whirlpool, Ariston, Candy ir kt.

Savaiminio išsivalymo orkaitės

Orkaitę su savaiminio išsivalymo sistema verta įsigyti žmonėms, kurie mėgsta daug gaminti, tačiau taupo savo laiką ir (arba) sveikatą, nes nenori naudoti cheminių valomųjų priemonių.

Pirolizė

Pirolizė – orkaičių savaiminio išsivalymo sistema panaikinanti orkaitėje esančius riebalus ir kitus nešvarumus. Valymo sistemos veikimo principas: orkaitė yra įkaitinama iki itin aukštos (500 °C) temperatūros, karštis suskaido orkaitėje esančius nešvarumus, iš jų lieka tik pelenai, kuriuos galima lengvai pašalinti šluoste.

Katalitinės sienelės

Katalitinės sienelės – orkaičių savaiminio išsivalymo sistema panaikinanti orkaitėje esančius riebalus ir kitus nešvarumus. Valymo sistemos veikimo principas: katalitai tirpdo riebalus nuo sienelių. Valymo seansui pasibaigus nešvarumai lieka ant orkaitės dugno, tuomet juos tiesiog reikia nuvalyti skudurėliu.

Garai

Garai – orkaičių savaiminio išsivalymo sistema panaikinanti orkaitėje esančius riebalus ir kitus nešvarumus.  Šį savaiminio išsivalymo būdą turi tik garinės orkaitės, kurios turi atskirą vandens padavimą. Valymo sistemos veikimo principas: orkaitė yra pripildoma garais, kurie ištirpdo joje esančius nešvarumus.

Hidrolizė

Hidrolizė – orkaičių savaiminio išsivalymo sistema panaikinanti orkaitėje esančius riebalus ir kitus nešvarumus. Hidrolitinę savaiminio išsivalymo sistemą turi orkaitės, kuriose nėra garų generatoriaus. Valymo sistemos veikimo principas: į indą pripilama vandens ir jis įstatomas orkaitės apačioje. Įjungus kaitinimą orkaitė yra pripildoma garais, kurie ištirpdo joje esančius nešvarumus.

Orkaitės tipas: kokią pasirinkti?

Dujinė

Šiais laikais daugelis žmonių dujines orkaites keičia į elektrines. Visgi reikia nepamiršti, kad nors dujinės orkaitės tampa vis mažiau populiaresnės, jos turi savo pranašumų. Dujinės orkaitės yra žymiai ergonomiškesnės už elektrines, taip pat jas galima prijungti prie dujų balionų. Nors didžiajai daliai žmonių tai nėra aktualu, tačiau tiems, kurie gyvena kaimo vietovėse, arba turi užmiesčio sodybas dujinė orkaitė gali būti puikus pasirinkimas.

Didžiausias dujinių orkaičių minusas - mažas funkcijų pasirinkimas. Taip pat dujinės orkaitės dažniausiai yra kaitinamos tik iš apačios, retais atvejais iš viršaus.

Elektrinė

Kuo toliau, tuo dažniau pirkėjai renkasi elektrines orkaites. Anksčiau šio tipo orkaitės dar būdavo aplenkiamos dėl ilgo įkaitimo laiko, tačiau sutvarkius šią problemą ir į rinką paleidus greito įkaitimo funkciją turinčias orkaites, šios tapo dažnu pasirinkimu pirkėjų tarpe. Elektrinės orkaitės, kitaip nei dujinė, suteikia didesnę pasirinkimo laisvę. Jose gausu įvairių funkcijų ir kepimo būdų. Turbūt vienas didžiausių elektrinių orkaičių privalumų – kaitinimas. Dujinių orkaičių kaitinimas dažniausiai būna tik iš apačios, todėl maistas ne visuomet iškepamas tolygiai. Elektrinėse orkaitėse maistą galima kaitinti ne tik iš viršaus ir apačios, tačiau neretai ir iš šonų bei galo.

Žymiausias elektrinių orkaičių minusas – didesnės elektros sąnaudos.

Orkaičių kepimo funkcijos

Grilis

Grilio funkcija – puikus pasirinkimas norint tolygiai paskrudinti patiekalo paviršių. Grilis yra įmontuotas orkaitės viršuje, tai specialus kaitinimo elementas, kuris skleidžia šilumą ir suteikia ruošiamam maistui traškią plutelę, neišsausinant vidaus.

Konvekcija 

Konvekcijos funkcija labai panaši į grilio, tačiau gaminimo metu maistas yra ne tik kaitinimas iš viršaus, bet ir šildomas karštu oru. Dėl karšto oro cirkuliacijos orkaitėje, maistas gražiai apskrunda iš visų pusių, tačiau viduje išlieka minkštas ir sultingas.

Gaminimas garuose

Gaminimas garuose - tikras išsigelbėjimas sveiko maisto gerbėjams. Garuose gaminti patiekalai yra daug sveikesni ir naudingesni mūsų organizmui. Gaminimo garuose funkciją turinčiose orkaitėse yra įmontuotas garų generatorius, kuris transformuoja vandenį į garus. Tokiu būdu maistas yra ruošiamas itin sveikai ir skaniai. 

Mikrobangų funkcija 

Mikrobangų funkcija leidžia naudoti orkaitę, kaip mikrobangų krosnelę. Orkaitė ir mikrobangų krosnelė viename – itin naudinga žmonėms, kurie dėl per mažos virtuvės erdvė negali turėti minėto įrenginio.