Informacija
Prekių katalogas

Kava

Kava

Įsigykite kavos pupelių, tirpios kavos, maltos kavos ar kapsulių aparatams. Kava – iš kavos pupelių gaminamas gėrimas. Jo sudėtyje yra kofeino, todėl jis turi tonizuojantį ir metabolizmą skatinantį poveikį. Kavą kasdien geria per pusantro milijardo žmonių. Pagrindinis kavos šaltinis – pupelės, tačiau kai kurios kavos rūšys gali būti specialiai apdorotos (pvz., be kofeino) arba tirpios, pagamintos iš specialių miltelių.

Šioje prekių kategorijoje rasite: Jacobs, Kavos Bankas, Jura, Nescafe, MAURO ir kitų gamintojų kavos kapsules, maltą kavą ar pupeles. Per Bigbox patogu internetu įsigyti ne tik pačios kavos, bet ir kavos aparatų, kavamalių ir kitų, su kava susijusių prietaisų bei priedų pigiau nei daugelyje kitų parduotuvių. Nesvarbu ar jums patinka tirpi kava, espresso, latte, mocha, americano, cappuccino, macchiato, flat white, airiška, paprasta juoda ar kitų rūšių kava. Šiame prekių kataloge rasite viską, ko jums tik gali prireikti, jei norite namuose, darbe ar kitoje vietoje pasigaminti skanų kavos puodelį.

Įvairių gamintojų ir skonių kavos kapsulės leis pasigaminti skanią cikorijų ar gilių kavos gamybos tradicijų skonio kavą namuose ir nebrangiai. Dėka to, kad pasirinkimas – labai platus, nebus sunku rasti tokią kavą, kuri jums bus geriausia. Prekės neretai parduodamos ir su akcija, todėl galite paieškoti, kam šiuo metu yra sumažinta kaina.

Domina itališka tirpi kava? Norite pupelių, kurias sumalus būtų galima mėgautis itin skania malta kava su pienu? Kad ir kokie jūsų poreikiai, pasinaudokite prekių filtrais, rūšiavimo bei palyginimo įrankiu ir labai greitai turėtumėte rasti tai, kas jums labiausiai reikalinga. Jeigu kyla klausimų dėl prekių pristatymo, labai svarbią informaciją matysite prie kiekvienos prekės nuotraukos, viršutinėje kairėje dalyje. Apvalioje piktogramoje yra nurodomas pristatymo terminas, kad geriau žinotumėte, kiek laiko bus pristatomas 500g ar didesnis, mažesnis kiekis kavos bei taip geriau planuosite apsipirkimus.

Kataloge yra ir skani lietuviška, suomiška, vokiška, itališka, turkiška, švediška bei daugybės kitų šalių kava, kuri pasižymi savotiškomis savybėmis. Ekologiška kava taip pat traukia didelio pirkėjų rato dėmesį. Tokie gaminiai paprastai gaminami atsižvelgiant į tvarumą bei gamtos išteklių saugojimą.

Labai daug dėmesio sulaukia ir kavos gėrimai, tokie kaip matcha, chai latte ir kiti. Jų mišinių arba kapsulių kavos aparatams taip pat galite rasti būtent Bigbox prekių kataloge. Jeigu kyla klausimų dėl kurios nors prekės – juos galite drąsiai užduoti elektroniniu paštu, telefonu arba rašydami žinutę per socialinius tinklus. Mūsų kolektyvas visuomet yra pasiruošęs jums padėti rasti tai, ko labiausiai reikia.