Informacija
Prekių katalogas

Indaplovės

Geriausi pasiūlymai Jums

Indaplovės

Bet kuriuose namuose daug laiko užima indų plovimas. Tai – nuobodi, ne itin maloni ir daug laiko atimanti užduotis. Indaplovės padeda sutaupyti laiko ir kruopščiai bei švariai išplauna visus indus. Tai yra itin naudingas pirkinys. Nepriklausomai nuo to ar jus domina įmontuojama, laisvai pastatoma ar tik dalinai įmontuojama indaplovė, Bigbox prekių kataloge tikrai rasite tai, ko reikia.

Bigbox parduotuvėje internetu pirkėjai gali rinktis iš AEG, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Miele, Samsung, Siemens Whirlpool ir daugybės kitų. Indaploves iš prekių katalogo galėsite filtruoti ir rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: perkamumas, kaina, gamintojas, energijos efektyvumo klasė, montavimo tipas (pajungimas), pločio intervalas, talpa komplektais, plovimo programų skaičius ir daugybė kitų.

Kokią rinktis indaplovę jums? Kokio modelio indaplovės bus geriausios jums? Visų pirma, pagalvokite apie tai, kiek indų pas jus susikaupia per 1–2 dienas. Paprastai tokiu intervalu plaunami indai. Pagal tą kiekį ir rinkitės optimalų indaplovės dydį. Jeigu ji bus per didelė, tuomet jos neapsimokės jungti, o, jeigu per maža, tuomet taip pat bus neoptimalu indus plauti kelis kartus.

Ar indaplovė turi gerai veikiančią džiovyklę? Tai yra labai svarbus klausimas, kuris turi didelę įtaką jūsų pasirinkimui. Kokio dydžio plotą galite skirti indaplovei? Jums reikia mini, siauros (40 cm pločio, 45 cm pločio) ar ne tokios mažos, didesnės 50cm, 60cm ar net dar didesnio pločio indaplovės? Populiariausios dažniausiai būna ganėtinai standartinių matmenų, tačiau Bigbox prekių kataloge yra ir nestandartinės stalinės, stacionarios ir kitokių tipų vokiečių arba kitų šalių gamintojų indaplovės. Prieš perkant išsiaiškinkite, kokie turėtų būti jos išmatavimai.

Daugumai prekių siūloma pirkimo akcija – lizingas be pabrangimo. Nepriklausomai nuo to, kurį modelį išsirinksite, didžioji dalis jų gali būti įsigyjama mokant fiksuoto dydžio įmokas net iki 24 mėnesių be jokio pabrangimo.

Ar verta pirkti indaplovę? Viskas priklauso nuo to, kaip norite skirti savo laiką ir ar jums jo negaila. Jeigu ir taip jo trūksta ir nenorite po valandą ar kelias kone kasdien praleisti plaudami indus, tuomet jums tikrai pravers integruojama, pastatoma ar kitokio tipo indaplovė. Sutaupytas laikas padidins gyvenimo komfortą, leis daugiau laiko skirti svarbiems darbams, hobiams ar net laisvam laikui su šeima bei draugais.

Paspaudę ant kiekvienos indaplovės, galėsite pamatyti, kokia yra prekės kaina, koks įrenginio pajungimas, ar aukštis 80 cm, sužinoti svarbiausias technines savybes ir kitą aktualiausią informaciją. Labai dažnai pigiau internetu perka mūsų naujienlaiškio prenumeratoriai, kurie pirmieji gauna informaciją apie išpardavimus, nuolaidas bei specialius pasiūlymus.