Informacija
Prekių katalogas

Roletai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Roletai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų prekės. Roletai kategorijoje kainos prasideda nuo 0,00 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 0. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Roletai

Kontroliuokite tai, kiek šviesos patenka į patalpas. Roletai leidžia lengvai keisti ciklą dienanaktis ir apsaugoti savo privatumą ir geriau pailsėti arba mėgautis ryškiai šviečiančia saule.

Itin patogu tai, kad Bigbox elektroninėje parduotuvėje, įvairius roletus galite įsigyti tiesiog internetu, dažnai labai patrauklia kaina. Roletai ir jų alternatyva – žaliuzės langams savo vietą gali atrasti beveik bet kuriuose namuose ir bet kokio stiliaus erdvėje. Vis populiarėja natūralią išvaizdą puoselėjantys bambukiniai roletai, o klasikinis pasirinkimas – kasetiniai modeliai taip pat nepraranda susidomėjimo. 

Nesudėtingas montavimas, nuolatinė apsauga nuo saulės ar net Blackout galimybė, sauganti nuo šviesos ir net nuo karščio yra tik dalis privalumų, kuriais galėsite mėgautis įsigiję ir ėmę naudoti roletus. Nepamirškite ir to, kad kai kurie produktai gali būti parduodami su akcija, tad juos įsigysite net pigiau nei įprastai. Apie tai, kad vyksta akcija roletams pirmieji įprastai sužino Bigbox naujienlaiškio prenumeratoriai. 

Roletų pasirinkimas Bigbox elektroninėje parduotuvėje

Labai daug pirkėjų dėmesio visuomet sulaukia ne tik klasikiniai roletai. Stoglangiams, dideliems langams ir net įprastose patalpose vis dažniau sutinkami elektriniai variantai. Skirtingai nei įprasti, pastarieji yra kontroliuojami nuotolinio pultelio arba elektrinio kontrolės pultelio pagalba. Ypač, kai langą sunku pasiekti arba jis yra labai didelis, automatiniai elektriniai roletai yra labai tinkamas pasirinkimas bei verti papildomos kainos. Atsiliepimai apie juos – puikūs ir pirkėjai tikrai dažnai pastebi, kad verta mokėti tiek, kiek jie kainuoja, jeigu tik yra poreikis.

Lauko erdvėms terasoms, balkonui ar kitur praverčia roletai tinkleliai nuo uodų. Kuomet laiką leidžiate atsidarę langus namuose arba lauko erdvėje, dažnai erzina skraidantys vabzdžiai. Nuo jų apsaugo specialūs tinkleliniai roletai, kurie leis ramiau miegoti ar būti pravėrus langą.

Daug kam patinka ir dvigubi roletai, kurie leidžia kontroliuoti šviesos kiekį ir padidinti privatumą bet kada, kai tik to prisireikia. Naktiniai ir dieniniai roletai, taip pat kaip ir užuolaidos, yra tinkamiausi atitinkamam paros metui ir jo metu kylantiems iššūkiams. 

Verta paminėti ir tai, kad roletai puikiai tinka tiek mediniams langams, tiek plastikiniams langams. Tai yra universalus sprendimas, turintis daugybę privalumų ir galintis suteikti daug komforto ir papildomos naudos, nepriklausomai nuo lango dydžio ar tipo. 

Dažnai matoma alternatyva roletams – romanetės, kurios konstrukcine prasme yra panašios į roletus, tačiau kyla ir leidžiasi ne vientisu būdu, o klostėmis. Kiti aktualūs faktai ir detalės dėl roletų:

·       Nors įprastai matysime iš viršaus į apačią besileidžiančius roletus, tačiau kai kuriose patalpose ar prie kai kurių langų patogiau rinktis iš apačios į viršų montuojamus roletus.

·       Dauguma roletų yra vertikalūs. Horizontali konstrukcija sutinkama gerokai rečiau.

·       Tokiai patalpai, kaip virtuvei dažniausiai tinka lengviau valomi, permatomi arba paprastesni roletai, o štai miegamajam bei svetainei – nepraleidžiantys šviesos arba net atspindintys saulę modeliai. 

·       Termo roletai ne taip sugeria šilumą, todėl patalpose net ir karštą dieną gali būti vėsiau.

·       Mažam langui uždengti gali būti naudojami mini roletai