Informacija
Prekių katalogas

Sandėlio ir garažo baldai

Įrankių laikymas

Draper Tools, ProPlus, Wolfcraft, Brüder Mannesmann ir kitų gamintojų baldus įrankių laikymui pirkite internetu. Pamirškite stovėjimą eilėse ar laiko gaišimą važiuojant iki fizinės parduotuvės bei rinkimąsi ten. 

Sau patogiu metu palyginkite visas patikusias prekes ir jas įsigykite vos keliais mygtuko paspaudimais. Bigbox elektroninėje parduotuvėje siūlomas gausus įrankių laikymui skirtų baldų dirbtuvėms ar garažui asortimentas, todėl čia, ko reikia ras ir pradedantieji, ir profesionalai. 

Jeigu kyla klausimų, norite patarimo ar kitos naudingos informacijos, visada drąsiai kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo specialistus telefonu, el. paštu arba per socialinius tinklus.

Kokius baldus įrankių laikymui galiu įsigyti internetu?

Baldus įrankių laikymui be įrankių patogu pirkti čia, nes Bigbox rasite labai gausų jų asortimentą. Dirbtuvėms ar kitai savo darbo erdvei čia yra:

·       Darbastalis – įvairaus dydžio darbastaliai yra ergonomiškas ir rimtas pasirinkimas kiekvienam rimtam profesionalui arba patyrusiam mėgėjui. Jis gali būti mobilus – su ratukais (dar vadinamas – vežimėlis) arba pastatomas ir net su sienele. Įvertinkite tai, kiek įrankių turite ir kokius naudojate bei pagal tai pasirinkite tinkamiausio dydžio modelį.

·       Stelažas – ši konstrukcija puikiai tinka ne tik įrankiams, bet ir naudojamoms detalėms, pavyzdžiui, grąžtams, varžtams, antgaliams ir kitiems. Stelaže juos galėsite laikyti patogiai ir organizuotai.

·       Spintelė – ši, dažniausiai su stalčiais ir skyreliais gaminama konstrukcija gali būti mobili arba ne. Jeigu ji mobili, prie pavadinimo bus nurodyta, kad ši spintelė „su ratukais“ ir panašiai. Ji puikiai tinka, jeigu turite didelę erdvę darbui ir skirtingas užduotis atliekate skirtingose dirbtuvių ar garažo vietose.

·       Stalas su staklėmis – tai yra specializuoti staliaus ar kitų profesijų atstovams skirti baldai, kurie turi ypatingas funkcijas ar savybes, kurios reikalingos būtent tame darbe (pvz., spaustuvas).

Taip pat kataloge yra ir ne vienas unikalių savybių baldas įrankių laikymui. Pas mus atsiras ir ne vienas sulankstomas arba transformuojamas darbo stalas ir ne tik.

Kaip pirkti geriausiomis sąlygomis Bigbox?

Jeigu norite pirkti geriausiomis sąlygomis iš Bigbox, tuomet galite atlikti šiuos veiksmus:

1.     Susikurkite paskyrą mūsų elektroninėje parduotuvėje. Taip galėsite pridėti prekes į norų sąrašą ir jas išsisaugoti bei įrankių dėžes su stalčiais, darbastalius ir kitus analogiškus produktus pirkti sau patogiausiu metu.

2.     Tapkite naujienlaiškio prenumeratoriais. Bigbox naujienlaiškį prenumeruojantys klientai gauna laiškus ir pirmieji sužino apie vykstančius išpardavimus, taikomas nuolaidas. Kai vyksta akcija, darbo baldus ir įrengimus įsigysite pigiau – geresne kaina.

3.    Prekių kataloge dairykitės ypatingų nuolaidų ir pasiūlymų. Atrinktoms prekėms siūlome: nemokamą pristatymą, specialias nuolaidas su nuolaidos kodu, nemokamą partnerių lizingą (be jokių mokesčių ar palūkanų).