Prekių katalogas

Kambario pertvaros

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Kambario pertvaros parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip .... Kambario pertvaros kainos prasideda nuo 30,43 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 165 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras

Kaina
Aukštis, cm -
Plotis, cm -
Medžiaga -
Spalva -
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kambario pertvaros

Jeigu kažkurioje namų patalpoje ar atviro plano kambariuose norite daugiau privatumo, jums tikrai reikia kambario pertvaros. Šios interjero detalės ar namų dekoracijos puikiai tinka įvairiuose namuose ne tik, kaip funkcionalumo turintis elementas, tačiau ir dekoro detalė. 

Dabar šias detales galite įsigyti ir internetu, net neišėję iš namų ar nepakilę nuo kėdės. Pasirinkite patikusį variantą, įsidėkite jį į krepšelį, apmokėkite patogiausiu būdu ir sulaukite pristatymo. Mūsų kurjeriai partneriai pasirūpins, kad labiausiai patikęs iš daugiau nei kelių šimtų modelių jus pasiektų sparčiai.

Renkantis pertvaras tikrai netrūks informacijos mūsų prekių kataloge. Čia rasite ir detalias nuotraukas ir/ar vizualizacijas bei išsamią techninę informaciją apie kiekvieną pertvarą, o tai tikrai palengvins sprendimą. 

Jeigu esate naujienlaiškio prenumeratoriai, pirmieji sužinosite apie tai, kada šioms ar panašioms prekėms bus taikoma akcija ir jas galėsite įsigyti pigiau

Kaip išsirinkti geriausią kambario pertvarą internetu?

Prieš pradėdami pirkimo procesą, turite išmatuoti patalpą, kurioje ją statysite, kad įsitikintumėte, jog pertvaros ilgis ir aukštis yra tinkami. Kambarių pertvaros paprastai būna sudarytos iš 3-7 skydų, todėl galite pasirinkti pertvarą pagal ilgį.  

Jums reikia išmatuoti plotą, kurį norite atskirti, kad žinotumėte, kur tiksliai atsiras pastatoma pertvara. Ten taip pat reikia išmatuoti lubų aukštį, kad pasirinkta pertvara atitiktų ir aukščio parametrus. Per aukšta arba per žema pertvara naudos neduoda. Didelę įtaką pasirinkimui daro tai, ar jūsų atitvertoje kambario dalyje yra aukštos, ar žemos lubos. Prekės aprašyme ši informacija nurodoma, tad rasti gerą variantą ir internetu nėra pernelyg sudėtinga. 

Dabar, kai jau žinote, kokie turėtų būti pertvaros matmenys, galite pereiti prie medžiagos, geriausiai atitinkančios jūsų kambario stilių ir pertvaros poreikius, pasirinkimo. Kambarių pertvaros gali būti gaminamos iš daugybės skirtingų medžiagų. 

Ar norite, kad pro kambario pertvarą skverbtųsi šviesa, o gal geriau – vientisa pertvara, kad būtų daugiau privatumo? Ar ieškote, kad stumdoma pertvara būtų papuošta įspūdingais raštais, būtų nudažyta konkrečia spalva? Visi šie klausimai yra geri sprendžiant dėl tinkamos medžiagos. 

Medžiaginės širmos arba pertvaros - populiariausias pasirinkimas tiems, kurie nori privatumo ir bent šiokios tokios garso izoliacijos. Polikarbonatas puikiai tinka vaikų kambariams, nes jį lengva prižiūrėti ar aptarnauti. Tokio tipo lentyna/pertvara tinka ir naudojimui lauke. Iš medžio pagamintos pertvaros taip pat yra labai populiarios, tačiau joms reikia daugiau erdvės, kadangi jos dažniausiai yra gana masyvios. 

Pasirinkimas iš šių trijų medžiagų priklauso nuo to, kur statysite kambario pertvarą, ir nuo to, kaip ją planuojate naudoti. Audinys geriausiai tinka patalpų viduje garso kontrolei, o polikarbonatas idealiai pasitarnaus ir lauko sąlygoms. Savaime suprantama, kad įtaką darys ir kaina, todėl pasinaudokite prekių filtrais ar rūšiavimo įrankiu, kad rastumėte geriausią pasiūlymą.