Prekių katalogas

Prekių filtras

Kaina
Namų erdvė
Tipas -
Aukštis, cm -
Plotis, cm -
Ilgis, cm -
Medžiaga -
Spalva -
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Markizės internetu

Stilingam ir praktiškam eksterjero dekoravimui ir apsaugai ant langų, balkono ar kitose vietose puikiai tinka markizės. Jos yra skirtos ne tik apsaugoti nuo kritulių, tačiau ir nuo tiesioginių saulės spindulių. Su markizių pagalba, buvimas lauke gali pasidaryti daug malonesnis ir patogesnis. Įvairių gamintojų, aukštos kokybės produkcija geromis kainomis. Štai ką jums gali pasiūlyti elektroninė parduotuvė Bigbox.

Norite kreminės spalvos markizių terasai, o gal tamsių markizių šalia sodo namelio? Kad ir kokie poreikiai, tikėtina, jog Bigbox el. parduotuvėje galėsite rasti būtent tai, ko ieškojote ar norėjote. Įvairios markizės gali ne tik atrodyti gražiai, tačiau turi ir įvairių priedų, kaip kad LED apšvietimas ir kiti. Pagerinkite lauko erdvės estetiką su puikiomis markizėmis internetu!

Kaip įsigyti geriausias markizes internetu?

Visų pirma, renkantis markizes reikėtų žinoti, kokie yra reikalingi matmenys. Jūsų patogumui, Bigbox elektroninėje parduotuvėje veikia ne vienas prekių filtras. Vienas iš jų leidžia filtruoti prekes pagal matmenis, todėl lengvai rasite būtent tokias markizes savo namams ar erdvėms, kokių ir reikia.

Dauguma markizių yra horizontalios, tačiau tam tikrais atvejais norisi ir vertikalios konfigūracijos markizių. Tam puikiai tinka universaliai reguliuojamos markizės. Didelė dalis modelių gali būti sukami ir reguliuojami visais 360 laipsnių, tačiau kiti modeliai yra arba universalūs, arba vertikalūs – atsižvelkite į tai prieš pirkdami.

Taip pat naudingi ir automatizacijos bei papildomi technologiniai ypatumai, kaip kad LED apšvietimas. Automatinės markizės yra savaime ištraukiamos arba susiskleidžiančios, tačiau jas vis tiek reikia patiems sumontuoti ir demontuoti, jeigu nebenorite jų naudoti. LED apšvietimas yra itin svarbus balkono, terasos, verandos ar net pavėsinės markizėms. Jeigu norite toje erdvėje laiką leisti lauke ir tamsesniu paros metu bei nevaržyti judėjimo, vidinis apšvietimas pasitarnaus tikrai puikiai.

Kodėl verta rinktis Bigbox?

Nusprendėte įsigyti šonines markizes nuo lietaus, nuo saulės ar kitokio tipo markizes iš mūsų katalogo? Pasinaudokite daugybe skirtingų naudų, prieinamų Bigbox klientams.

Su dauguma prekių siūlome nemokamą pristatymą iki jūsų namų. Jeigu nenorite markizių transportuoti patys arba atsiimti iš mūsų prekių atsiėmimo punkto Kaune nėra patogu, gaukite patogų pristatymą nurodytu adresu. Prie specialiu ženklu pažymėtų prekių priskiriamas ir nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.

Brangesnėms markizėms gali būti pasiūlomas ir lankstus būdas pirkti išsimokėtinai – lizingu be pabrangimo. Nemokamas lizingas pasirinktoms prekėms gali būti net iki 24 mėnesių.

Bigbox elektroninėje parduotuvėje taip pat vyksta ir ne viena akcija, kurios metu markizes ant langų, sienų ar laukui galite įsigyti net pigiau nei įprastai – sumažinta kaina. Atkreipkite dėmesį, kad prie kiekvienos prekės yra piktograma, kurioje nurodomas numatomas pristatymo laikas. Jeigu aktualus spartus pristatymas, atkreipkite dėmesį į šį skaičių.