Prekių katalogas

Pinti lauko baldai

Kitos pintų lauko baldų kategorijos: Ratano lauko baldai

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
26 2268
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Baldo tipas
daugiau mažiau
Baldo ilgis, cm
40 180
Baldo plotis, cm
40 84
Baldo aukštis, cm
39 195
Baldo skersmuo, cm
95 95
Sėdimų vietų skaičius
daugiau mažiau
Baldo medžiaga
daugiau mažiau
Baldo spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Pinti lauko baldai internetu

Kaip patogiai ir gera kaina įsirengti lauko erdvę šalia namų, sodybos ar verandoje, kiemelyje? Puikus sprendimas – pinti lauko baldai. Bigbox elektroninėje parduotuvėje galite patogiai, paprastai ir geromis kainomis įsigyti pintus lauko baldus savo namams, sodyboms ar kitoms erdvėms. Pasinaudokite prekių filtrais tam, kad susiaurintumėte paiešką ir greičiau rastumėte tuos baldus laukui, kurie atitinka jūsų: biudžetą, dydžio, kokybės, spalvos ar kitus lūkesčius. Pinti – tai patvarūs, patogūs ir drėgmei bei aplinkos poveikiu atsparūs plastikiniai baldai, puikiai tinkantys laukui.

Kartu su prekių filtrais, paieškas palengvina ir rūšiavimo įrankis. Pagal jį, tiek visus, tiek išfiltruotus rezultatus lengva rūšiuoti pagal norimus kriterijus, kad paieška dar labiau sutrumpėtų ir palengvėtų. Jeigu kyla klausimų dėl pintų lauko baldų – galite juos užduoti mūsų klientų aptarnavimo specialistams telefonu, el. paštu arba net tiesioginio pokalbio metu su Messenger!

Kokius pintus lauko baldus galima rasti Bigbox?

Bigbox elektroninėje parduotuvėje – įvairūs ir skirtingi pinti lauko baldai.

Tarp populiariausių visada patenka ir pinti saulės gultai. Jie puikiai tinka ne tik jūsų sodyboms prie ežero, upės ar kito vandens telkinio, bet ir šalia įprastų namų, kuomet norite tiesiog pasimėgauti saulės spinduliais ir šilta diena. Galite rinktis vienviečius, daugiaviečius įprastus ar net atlenkiamus gultus. Prie pačių geriausių gultų patenka ir specialūs gultai su pavėsinėmis ir užuolaidomis.

Tarp pintų lauko baldų ne gultų dar galite rasti: visus komplektus, kėdes, stalus, suoliukus, sūpynes, skėčius, pakabinamus krėslus ir kitus.

Dažnai pirkėjai renkasi įsigyti visus komplektus arba kelias kėdes, gultus kartu su suoliukais, stalu ir net skėčiu. Labai patogu, kadangi Bigbox parduotuvėje internetu lengva suderinti skirtingus produktus tarpusavyje ir rasti geriausiai derančius baldus. Jeigu tiksliai žinote, kokio tipo baldo ieškote, pasinaudokite filtru ir pažymėkite kėdes, gultus ar kitą produktų tipą. Po to, kai pažymite tipą, pasinaudokite matmenų filtru. Su jo pagalba lengviau išsirinksite tinkamo ilgio gultus, aukščio stalus ar kitas savybes atitinkančius baldus. Juk svarbu pasirinkti ne tik gražius baldus, tačiau ir tinkamai išnaudoti erdvę.

Patogiai pirkite pintus lauko baldus internetu

Per Bigbox, internetu pirkti pintus lauko baldus yra be galo patogu. Kiekvieną prekę, esančią mūsų kataloge, galite palyginti tarpusavyje su kitais, analogiškais ar kitų gamintojų produktais.

Be to, Bigbox parduotuvėje dažnai vyksta ne viena akcija. Jos metu galima įvairių kategorijų, tarp jų ir lauko baldų asortimentą įsigyti pigiau – žemesne kaina nei įprastai. Atkreipkite dėmesį į prekių žymėjimus Bigbox prekių kataloge. Kai kurie pinti baldai gali būti paženklinti su nemokamo pristatymo ar lizingo be pabrangimo, ženklais. Tam tikri lauko baldai gali būti pristatomi nemokamai visoje Lietuvoje, o taip pat ir įsigyjami lizingu be pabrangimo, laikotarpiams net iki 24 mėnesių.