Prekių katalogas

Hamakai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Hamakai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Amazonas, ModernHOME, Nils Camp, 4IQ, Cattara. Hamakai kainos prasideda nuo 15,18 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 114 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
15 906
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Baldo tipas
daugiau mažiau
Baldo ilgis, cm
96 270
Baldo plotis, cm
80 150
Baldo aukštis, cm
100 130
Sėdimų vietų skaičius
daugiau mažiau
Baldo medžiaga
daugiau mažiau
Baldo spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 114 prekių, o jų kainos prasideda nuo 15.18 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Hamakai internetu

Kam gi nepatinka poilsis gamtoje ir lauke? Šiltą pavasario, malonią vasaros ar saulėtą rudens dieną gali kilti noras pasimėgauti šiluma, saule ar gamtos grožiu. Tokiu atveju vienas geriausių sprendimų – hamakai. Pasikabinę hamaką prie savo namų, sodybos ar stovyklavietės sukursite malonią ir jaukią erdvę ramiems, linksmiems ar romantiškiems momentams.

Bigbox internetinėje parduotuvėje galite rasti daug skirtingų hamakų modelių ir tipų. Pas mus parduodami: kelioniniai, turistiniai, vaikiški ar įvairius priedus ir papildomus aksesuarus turintys hamakai. Tokį hamaką galite įsigyti ne tik sau. Tai gali būti ir puiki bei įžvalgi dovana keliaujantiems arba mėgstantiems aktyvų turizmą gamtoje. Pasinaudokite išsamiais prekių filtrais bei patogiu rūšiavimo įrankiu, kad internetu greičiau rastumėte tinkamus hamakus gera kaina.

Kaip išsirinkti hamaką?

Hamako paiešką pradėkite nuo tinkamo ilgio pasirinkimo. Niekuomet nesinori gulėti ar laiką leisti tokiame hamake, kuriame trūksta vietos patogiai išsitiesti. Stovyklautojai rekomenduoja įsigyti tokius hamakus, kurie būtų bent 50cm ilgesni nei jūsų ūgis. Tokie hamakai išvykoms ar poilsiui bus patys patogiausi, kadangi juose tilpsite patys, galėsite pasiimti knygas ar kitus daiktus, gėrimus bei užkandžius, šalia priimti atžalas, augintinį ar net antrąją pusę.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, iš ko hamakas pagamintas. Dažniausiai tai būna įprasta tekstilinė medžiaga, kurios tankumas ženklinamas denais. Kuo denų daugiau – tuo hamakas yra tvirtesnis, bet ir jo svoris išauga. Tvirčiausi pakabinami hamakai dažniausiai būna 70 denų, o lengvi ir pigesni – 30 denų.

Kai kurie hamakai parduodami su stovu. Jie yra pastatomi bei gali būti universalesni ir patogesni ten, kur nėra patogios vietos įprastą hamaką pakabinti tarp medžių. Kiti modeliai yra sėdimi. Tai reiškia, kad jų ilgis skirtas prisėsti, tačiau jie nėra tokie patogūs atsigulti. Panaši į juos yra kategorija hamakai – sūpynės, kuriuos labai mėgsta vaikai.

Galų gale atkreipkite dėmesį ir į kitus papildomus priedus bei aksesuarus, kaip kad ar hamakas su tinkleliu nuo uodų ir t.t. Stovyklaujant ir poilsiaujant po atviru dangumi, tokie priedai tikrai verti dėmesio ir papildomų išlaidų.

Bigbox – platus prekių asortimentas ir puikios sąlygos pirkti

Taigi, domina įprasti stovyklavimo hamakai, kokonai, dideli apvalūs hamakai ar vaikiški hamakai? Kad ir kokio varianto ieškote, kokybišką pasirinkimą tikrai pavyks rasti Bigbox elektroninėje parduotuvėje.

Čia, geromis kainomis parduodami skirtingi vienviečiai, dviviečiai ar unikalių formų bei dizainų hamakai, puikiai tiksiantys jūsų namams, sodyboms ar išvykoms į gamtą. Patogūs prekių filtrai leis greitai rasti tai ko ieškote, o, jeigu esate ir mūsų naujienlaiškio prenumeratoriai arba dažnai apsilankote elektroninėje parduotuvėje, būsite pirmieji, kurie sužinos, kada vyksta akcija bei daugumą prekių įsigysite pigiau.

Nedvejokite, jei domina mediniai arba medžiaginiai hamakai ir įsigykite juos jau dabar!