Prekių katalogas

F-secure Programinė įranga

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Programinė įranga parduodami(-os) vieno populiariausio gamintojo - F-secure. F-secure Programinė įranga kaina(-os) prasideda nuo 0,00 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 34 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalbą lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 34 prekių, o jų kainos prasideda nuo 0 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Programinė įranga

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti ne tik kompiuterinę techniką, tačiau ir legalią programinę įrangą. Piratinės programų versijos ne tik kelia riziką jūsų kompiuteriui bei dažnai veikia prasčiau, nei originalios versijos, bet ir gali užtraukti jums atsakomybę. Tiek verslui, tiek aktyviam asmeniniam naudojimui yra svarbi legali kompiuterio programinė įranga.

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra visų rūšių programinės įrangos paketų (fizinių ir skaitmeninių versijų). Kokią programinę įrangą galite įsigyti?

Įvairūs Windows paketai. Populiariausia pasaulyje operacinė sistema yra naudojama beveik 90% visų pasaulio kompiuterių. Tinkamai veikiantys, ir nuolat atnaujinami Windows‘ai labai daug prisideda prie darbo su kompiuteriu kokybės, operatyvumo ir paprastumo. Nelegali operacinės sistemos versija gali kelti labai daug problemų. Priklausomai nuo savo poreikių galite įsigyti versijas Home, Pro, Suite ir kitas.

Antivirusinė programa Kaspersky. Tai viena didžiausių kibernetinio saugumo programinės įrangos kūrėjų visame pasaulyje. Kaspersky kuria antivirusines programas dar nuo 1997 m. ir per tą laiką tapo vienais iš rinkos lyderių. Jų logotipas puikuojasi ant Ferrari F1 bolido, kompanijoje dirba virš 4000 žmonių. Kaspersky arba bet kuri antivirusinė programa rekomenduojama tiems, kurie daug naudojasi kompiuteriu, su juo dirba arba atlieka įvairias finansines transakcijas. Duomenų ir naršymo saugumui reikia papildomų apsaugos priemonių.

Taip pat rasite ir tokias žinomas antivirusines programas, kaip ESET, Webroot, F-Secure ir kitas.

Darbui su dokumentais yra ir bene populiariausias pasaulyje PDF failų skaitytuvas ir redaktorius – ABBYY FineReader. Ši programa yra turbūt universaliausias įrankis pasaulyje, su kuriuo paprasta kurti, redaguoti, konvertuoti ir transformuoti .pdf formato failus. Bigbox parduotuvėje rasite asmenines, verslo ar net MAC skirtas ABBYY FineReader licencijas.

Taip pat prekiaujama ir specializuota programine įranga verslui. Pavyzdžiui – Axence nVision 11 Smart Time – specializuota programa, skirta komandų ir įmonių vadovams, leidžianti stebėti jų veiklą bei produktyvumą. Taip pat yra ir Axence nVision – integruota IT sistemų valdymo sistema, kuri leidžia daryti nuolatinį, vidinių įmonės kompiuterinio tinklo, monitoringą.

Visa tai ir dar daugiau galėsite įsigyti savo asmeniniam poreikiui, darbui ar verslui. Programinei įrangai taip pat taikomos akcijos, todėl galėsite ją įsigyti pigiau nei įprasta kaina. Apie nuolaidas pirmieji sužino naujienlaiškio prenumeratoriai. Jeigu sunku pasakyti, kuo skiriasi viena ar kita programinės įrangos versija, galite pasinaudoti prekių palyginimo įrankiu, o, jeigu nepavyksta rasti atsakymų į iškilusius klausimus – juos užduoti mūsų kolektyvui telefonu, el. paštu arba per socialinius tinklu. Dažnai prekei, mūsų partneriai SB Lizingo siūloma akcija – pirkimas išsimokėtinai be pabrangimo. Neretai tokie pasiūlymai taikomi ir ilgam laikotarpiui, tad nedvejokite pasinaudoti!