Informacija
Prekių katalogas

Batutai ir jų priedai

Batutai

Viena iš populiariausių laisvalaikio prekių visame pasaulyje, papildanti bet kurią kiemo ar sodo erdvę – batutai. Jie smagūs ir vaikams, ir paaugliams bei suaugusiems. Bigbox parduotuvėje internetu galite rasti gausų batutų asortimentą ne tik namams, tačiau ir renginiams bei laisvalaikio erdvėms. BERG, ETAN, Insportline ir Klarfit batutai puikiomis kainomis. Raskite geriausią variantą už patrauklią kainą ir užsisakykite net neiškėlę kojos iš namų.

Patogūs filtrai leis labai greitai susiaurinti paiešką ir pamatyti, kurie batutai labiausiai atitinka jūsų poreikius pagal kainą, dydį, konstrukcijos tipą.

Kaip išsirinkti geriausią batutą? Visų pirma, jums reikia įvertinti savo kieme ar kitoje vietoje, kur stovės batutas, esančią erdvę. Kiek vietos turite? Mini arba vaikiškas batutas yra ~140-250 cm diametro ir jame šokinėti gali nuo 1 iki 3 vaikų, priklausomai nuo jų amžiaus ir svorio. Didesni batutai jau gali būti ir iki 430 cm diametro. Tokio dydžio dideli batutai jau tinkami ir didesnėms žmonių grupėms. Populiariausi ir standartiniais laikomi šie dydžiai – 244 cm, 305 cm ir 366 cm batutai.

Jeigu planuojate, kad ant batuto vienu metu šokinėtų daugiau žmonių, būtinai paskaitykite jo techninę specifikaciją, kad sužinotumėte maksimalų svorį, kurį jis gali atlaikyti. Negalima jo viršyti, nes tai mažina saugumą. Taip pat svarbu įvertinti ar jums reikalingas batutas su apsauginiu tinklu ar be tinklo. Kokie skirtumai tarp batutų su ir be tinklo? Visų pirma – saugumas. Be jokios abejonės, batutas su tinklu yra daug saugesnis, tačiau batutai be tinklo įprastai kainuoja pigiau. Be tinklo esantį batutą lengviau paruošti naudojimui, nes nereikia iškelti ir pritvirtinti pačio tinklo. Batutas be tinklo galbūt kiek geriau tinka profesionaliam arba aukšto lygio sportui, kuomet sportuojama gimnastika, akrobatika ar panašios sporto šakos. Visgi vakarėliams, renginiams ar didesnėms vaikų grupėms labiau rekomenduojami dideli batutai su tinklu, o ne be jo.

Jeigu domina kelios prekės, galite jas palyginti tarpusavyje. Mūsų interneto puslapyje veikiantis palyginimo įrankis leis vienu mygtuko paspaudimu pamatyti, kuo panašios ir kuo skiriasi įvairios prekės šioje kategorijoje. Sužinokite, kuo maži batutai yra pranašūs prieš didelius ar atvirkščiai, kokios jų svarbiausios techninės savybės ir taip toliau. Visi kokybiški lauko batutai gali būti pridėti į jūsų paskyros norų sąrašą. Jame esančias prekes galėsite visada matyti ir, kuomet apsispręsite pirkti, iš karto įsidėti į krepšelį bei įsigyti. Pasirinkimą palengvins aukštos kokybės prekių nuotraukos bei išsamūs aprašymai. Prie prekių nuotraukų esanti piktograma parodys, per kiek laiko batutas bus pristatytas iki jūsų namų ar į prekių atsiėmimo vietą. Taip pat matomi ir atsiliepimai, kuriuos palieka tokį pat batutą pirkę naudotojai.

Jeigu norite visuomet pirkti geriausia kaina bei žinoti, kada batutams taikoma akcija, būtinai prenumeruokite mūsų naujienlaiškį. Jis greičiausiai informuos apie išskirtinius pasiūlymus. Daugumą batutų pasiūlysime įsigyti ir išsimokėtinai, puikiomis sąlygomis. Mūsų partneriai SB Lizingas siūlo lanksčius mokėjimo planus be pabrangimo.