Informacija
Prekių katalogas

Espanderiai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Espanderiai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų PROfit, TOORX, Sveltus, Amona, Body Sculpture prekės. Espanderiai kategorijoje kainos prasideda nuo 5,46 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 13. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 13 prekių, o jų kainos prasideda nuo 5.46 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Espanderiai

Sportuojant bei treniruojantis reikia nepamiršti visų kūno dalių. Retai treniruojamos būna plaštakos bei pirštai, kurie įprastų treniruočių režime beveik netreniruojami. Espanderis yra būtent plaštakos ir pirštų raumenims bei sausgyslėms skirti treniruokliai, kurie ne tik stiprina šią kūno dalį, bet padeda atsigauti po traumos, gerina kraujotaką toje kūno vietoje.

Espanderius dažnai naudoja ne tik žmonės sporto salėse ar treniruočių metu. Jie yra stipriai rekomenduojami ir biuro darbuotojams, kurie daug laiko praleidžia braižydami, piešdami, rašydami ranka ar naudodamiesi kompiuteriu. Jeigu darbo metu yra mažai fizinio aktyvumo, tuomet plaštakai skirtas espanderis tikrai yra naudingas pirkinys. Labai patogu, kad aukštos kokybės plaštakos, riešo ir pirštų treniruoklius dabar galima pigiau įsigyti internetu. Darbo vietoje jie lengvai tilps stalčiuje arba galėsite nešiotis kuprinėje, rankinėje.

Bigbox parduotuvėje rasite daugybę skirtingų espanderių tipų. Kurį pasirinkti? Viskas priklauso nuo jūsų poreikių bei preferencijų. Populiariausi yra spaudomi espanderiai plaštakai. Juos naudotojas suima už rankenėlių ir spaudžia. Priklausomai nuo modelio, skiriasi pasipriešinimo jėga. Taip stiprinamas riešas, skatinama kraujotaka. Taip pat populiarios yra espanderio tipo gumos. Šios rūšies guminis treniruoklis leidžia padaryti didesnę judesių amplitudę ir yra universalus treniruoklis, nes gali treniruoti ne tik plaštakas bei riešus.

Kurį rinktis geriau? Jeigu ieškote tik mankštos ir stresą mažinančios priemonės darbe, studijų metu ar namuose, tuomet geriau rinktis spaudomą riešo ir plaštakos treniruoklį. Tačiau, jeigu planuojate rimtai stiprinti riešus arba atsigaunate po traumos bei mėgstate aktyviai sportuoti, geriau tiks iš gumos padaryta tampyklė. Jeigu sunku pasirinkti tarp kelių vienodų prekių (pvz., rinkinių), tuomet galite juos pridėti į palyginimą ir iš karto pamatyti pagrindinius skirtumus tarp prekių bei jų svarbiausias savybes. Nors prie kiekvieno espanderio yra po vieną ar kelias kokybiškas prekių nuotraukas bei detalų aprašymą su techninių charakteristikų lentele, palyginimo įrankis leidžia greičiausiai nustatyti tai, ko labiausiai reikia.

Patogūs filtrai leis pasirinkti prekes su jums labiausiai tinkančia kaina. Jeigu prenumeruosite naujienlaiškį, tuomet pirmieji sužinosite apie tai, kurios sporto prekės parduodamos su akcija ir sumažintomis kainomis. Nepamirškite, kad internetinėje parduotuvėje Bigbox rasite ne tik espanderių, bet ir daugybę kitokių treniruoklių namams, profesionalios sporto įrangos ir ne tik. Visos prekės turi atskirus savo polapius, kuriuose nurodoma svarbiausia informacija apie jas. Virš prekės skirtuko kataloge rasite ir pristatymo termino piktogramą, kuriame darbo dienų skaičiumi nurodomas numatomas pristatymo laikas iki jūsų durų ir/ar mūsų prekių atsiėmimo punkto Kaune.