Informacija
Prekių katalogas

Gimnastikos kamuoliai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Gimnastikos kamuoliai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Prove, Avento, TOORX, Blackroll, Tunturi prekės. Gimnastikos kamuoliai kategorijoje kainos prasideda nuo 3,00 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 112. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Gimnastikos kamuoliai

Reikia gimnastikos kamuolio, jogos kamuolio, medicininio kamuolio ar panašaus tipo prekių? Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti įvairiausių kamuolių treniruotėms, sportui laisvalaikio metu ar reabilitacijai. Pasirinkimas yra tikrai platus, o čia randami gimnastikos kamuoliai – labai įvairūs.

Gimnastikos kamuoliai priskiriami prie sporto bei fitneso prekių. Juos galima naudoti ne tik namuose, bet ir sporto salėje. Patys kamuoliai yra užpildomi oru ir gali būti labai įvairaus dydžio – pvz., 45cm, 65cm, 75cm, 85cm ir taip toliau. Šie kamuoliai yra ganėtinai minkšti, tačiau pilnai jų suspausti kūno svoriu neįmanoma, dėl to jie puikiai tinka įvairioms treniruotėms – lankstumo, koordinacijos bei pusiausvyros, o taip pat ir raumenų ryškinimui, viršutinės kūno dalies raumenyno stiprinimui.

Sportuojant gimnastikos kamuoliai teikia labai įvairią naudą jums ir jūsų kūnui. Visų pirma – jie gali didinti raumeninio audinio lankstumą. Apšilinėdami su gimnastikos kamuoliu pratampysite savo raumenis prieš treniruotę ir taip sumažinsite traumos riziką. Antra – daugiau judesio jūsų kūnui. Darant įvairius pratimus su gimnastikos kamuoliu, darydami judesį, turėsite padaryti jį didesne amplitude, nei darydami be jo, kas leis labiau stiprinti raumenis. Būtent pastarasis faktas yra trečioji naudaGimnastikos kamuoliai yra puiki priemonė stiprinti pilvo bei apatinės nugaros dalies raumenis, kurie yra svarbūs kasdieniame gyvenime. Na ir galiausiai dar verta paminėti ir tai, kad gimnastikos kamuolys padės gerinti pusiausvyrą, o kartu ir laikyseną.

Kaip išsirinkti geriausią gimnastikos kamuolį? Bigbox parduotuvėje internete veikia patogi prekių filtravimo ir rūšiavimo sistema. Jūs galite pasirinkti matyti tik gimnastikos kamuolius bei tik tam tikrų gamintojų prekes. Taip susiaurinsite paiešką ir matysite tik labiausiai poreikį atitinkančias prekes. Paprastai tokie kamuoliai pasirenkami pagal dydį ir pagal ūgį. Galima rasti dydžių nuo 45 iki 85cm. Jeigu treniruosite visą kūną, geriau rinktis kiek didesnį kamuolį, kad jis tiktų ir sėdėjimui. Tačiau, jeigu norite daryti tik vieną ar kelis specifinius pratimus (pvz., rankoms ir ar pilvo presui), tuomet galima pirkti ir pigesnį, mažesnį kamuoliuką.

Jogos kamuoliukai – būtent jogai, fitnesui arba viso kūno treniruotėms pritaikyti, dažniausiai nedideli, bet pasunkinti kamuoliukai. Su jais galima atlikti labai įvairius pratimus. Medicininis kamuolys – sportui, sunkiems fiziniams pratimams bei reabilitacijai skirtas kamuolys, dažnai dar vadinamas kimštiniu. Jo viduje yra daug kimštinės medžiagos, dėl ko net ir nedidelis kamuolys sveria 5-20kg. Bigbox internetinėje parduotuvėje rasite PROIRON, inSPORTline, Reebok, HMS, One Fitness, Molten, Sveltus, TOORX ir daugybės kitų gamintojų kamuolius sportui ir treniruotėms.

Bigbox naujienlaiškių prenumeratoriai dažnai perka pigiau. Jie pirmieji, tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutes gauna informaciją apie nuolaidas, išpardavimus bei specialius nuolaidų kodus. Jeigu jus irgi domina pirkti žemesne kaina bei žinoti, kokiai produkcijai ir kada sporto prekėms taikoma akcija – prenumeruokite naujienlaiškį!