Prekių katalogas

Skėčiai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Skėčiai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Floss&Rock, PIPPI. Skėčiai kainos prasideda nuo 12,99 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 23 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
12 19
Gamintojas
daugiau mažiau
Amžius
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 23 prekių, o jų kainos prasideda nuo 12.99 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Skėčiai


Tiek lietingą, tiek labai karštą dieną gali padėti vaikiškas skėtis. Bigbox internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškus, gražius ir stilingo dizaino vaikiškus skėčius mergaitėms, berniukams arba abiejų lyčių vaikams tinkamus skėtukus/lietsargius. Įprasta galvoti, kad skėtis yra skirtas apsisaugoti tik nuo lietaus ar kitokių kritulių. Tačiau skėtis nuo saulės taip pat yra itin naudingas pirkinys, kuris padės apsisaugoti nuo kaitros tuo atveju, kada, pvz., laukiate ko nors po atviru dangumi, stovite eilėje ar veikiate kažką panašaus, kaitinant vasaros saulei.


Permatomas vaikiškas skėtis idealiai tiks fotosesijai ir ne tik. Vis labiau populiarėjantys permatomi skėčiai patinka vaikams. Bigbox internetinės parduotuvės prekių kataloge yra daug skirtingų skėčių, iš kurių nebus sunku išsirinkti geriausią. Prekes galite paprastai palyginti tarpusavyje, naudodami prekių palyginimo funkciją arba pridėti į norų sąrašą bei prie jų sugrįžti vėliau, ar net iš karto dėti į krepšelį.


Kaip vaikams išrinkti gerą skėtį? Visų pirma, reikėtų pradėti nuo funkcijos derinimo su išvaizda. Internetu galima įsigyti labai įvairiai atrodančių lauko skėčių, todėl asortimentas jus gali nustebinti. Rinkdamiesi skėtį, atkreipkite dėmesį į:


• rankenos ilgį;
• pačio išskleisto skėčio dydį;
• medžiagą, iš kurios pagamintas skėtis;
• išskleidimo ir susikleidimo mechanizmą;
• dizainą.


Lietsargis visuomet turi tarnauti, kaip apsauga nuo žvarbaus oro ir tik antroje eilėje turėtų būti kreipiamas dėmesys į dizainą. Visa laimė, kad vaikams skirti skėčiai dažnai turi ir stilingus dizainus su gražiais piešinėliais, animaciniais personažais ar ryškiomis spalvomis. Kartais tėvams gali kilti klausimas, o kodėl vaikui netiks kokybiškas suaugusiojo skėtis, o mergaitei – visiškai moteriški, pilno dydžio skėčiai? Nors teoriškai toks skėtis tikrai galėtų atlikti savo funkciją, mažam vaikui jis yra per didelis, gali būti per sunku jį nulaikyti ir nešti pučiant vėjui, o ką jau kalbėti apie sustūmimą suskleidžiant ir panašius rūpesčius. Vaikiškas skėtis yra tiek pat universalus, kiek ir dideli suaugusiųjų skėčiai, tik šiek tiek mažesnis ir lengvesnis – pritaikytas vaikams.


Jeigu auginate dvi, panašaus amžiaus atžalas ar pametinukus, jus galėtų sudominti ir skėtis dviems. Po juo lengvai tilps net du vaikučiai, todėl šeima galės lengviau atsikvėpti, kuomet reikia kažkur eiti per lietų ar apsisaugoti nuo kaitros. Tai, su skėčio pagalba galės padaryti visi vaikai. Labai įdomūs ir spalvas keičiantys, „magiški“ skėčiai. Įprastai skėčio audinys būna vienos spalvos, tačiau vos ėmus lyti lietui, audinys pakeičia spalvą ir leidžia vaikams labiau džiaugtis tokiais įspūdžiais!


Sudomino skaidrus arba baltas vaikiškas skėtis? Spauskite ant prekės nuotraukos, kad sužinotumėte daugiau arba iš karto dėkite ją į krepšelį. Prekių kataloge iš karto nurodoma skėčio kaina, todėl greitai pamatysite, jeigu jam taikoma akcija ir jis parduodamas pigiau nei įprastai. Apie nuolaidas ir akcijas geriausiai informuoti būna klientai, kurie prenumeruoja Bigbox naujienlaiškį ir skaito elektroninius laiškus. Kiekvieno vaikiško skėčio puslapyje rasite ne tik svarbiausią informaciją apie skėtį (išmatavimus, pagaminimo medžiagas ir kt.), tačiau pamatysite ir numatomą prekės pristatymo laiką, galėsite paskaityti kitų pirkėjų atsiliepimus.