Prekių katalogas

Mobilus telefonas Nokia 3310 (2017) Dark Blue

Greitas pristatymas 2-3 d.d.

Prekės kodas 249029

56,85 €
Charakteristikos
GamintojasNokia
Atminties kortelės tipasmicroSD, up to 32 GB (dedicated slot)
Prekės kategorijaMobilūs telefonai
Galinė kamera2 MP, LED flash
Telefono matmenys115.6 x 51 x 12.8 mm
SIM kortelės tipasMini-Sim
BaterijaRemovable Li-Ion 1200 mAh battery
Priekinė kameraNėra
JungtysmicroUSB 2.0
GPSNėra
Ekrano įstrižainė, "2.5
Baterijos veikimo laikasIki 744 val
SpalvaMėlyna
Garantinis laikotarpis24 mėn.
telefonai
 
Mūsų saldžiausiuose sapnuose naujausieji iPhone ar Samsung modeliai atrodo tarsi visiški galiūnai, turintys išskirtinai talpias baterijas, apie kurių dažną krovimą mes galime pamiršti. Tačiau pripažinkime, jog realybė yra kiek kitokia. Telefonų baterijos veiks geriausiai, kai ne tik tausosime jos veikimą išjungdami nereikalingas programėles, bet ir optimizuosime krovimą.
 
Jei siekiate tinkamiau elgtis su savo išmaniojo baterija ir sužinoti, kaip gi krauti savo telefoną yra geriausia, pradžioj reiktų suprasti tai, kas slypi Jūsų žinučių, skambučių ar kačiukų nuotraukų pasidalinimo su draugais užkulisiuose.
 
Kaip veikia baterijos?
 
Išmaniuosiuose telefonuose naudojamos ličio jonų baterijos, kurios yra vienos lengviausių ir ilgiausiai veikiančių įkraunamų baterijų. Tačiau, kaip ir visų baterijų, jų veikimo trukmė bėgant laikui natūraliai mažėja, kas reiškia, jog savo mobilų telefoną turėsite krauti vis dažniau. 
Jūs tikrai pastebėsite sutrumpėjusį telefono veikimo laiką, kai baterija bus arčiau savo gyvenimo pabaigos. Baterijos vidutiniškai turi apie 500 krovimo ciklų per visą gyvenimo laiką.
 
Kiekvieną kartą, kai jus išnaudojate 100% savo telefono baterijos, tai skaitosi vienas krovimo ciklas. Pavyzdžiui, jeigu jūs iškrausite savo telefoną nuo 100% iki 0%, tai skaičiuojasi kaip vienas ciklas.
 
Kuo daugiau baterija tokių krovimo ciklų turės, tuo daugiau ,,patirs streso“ ir jos gyvenimo laikas trumpės. Todėl iškraunant telefoną kasdieną pilnai rekomenduojama atsinaujinti vidutiniškai kas du metus.
 
 
Kaip dažnai reikia krauti bateriją?
 
Turėkite mintyje, jog yra begalė gandų apie tai, kaip teisingai reikia krauti savo telefoną. Tikriausiai esate girdėję, jog rekomenduojama išmanųjį visiškai iki 0% iškrauti kas mėnesį ar tai, kad nerekomenduojama savo telefono palikti prijungto prie elektros lizdo per naktį.
Patarimai dėl krovimo gali būti įvairūs, tačiau ekspertai rekomenduoja, jog savo išmaniojo bateriją laikytumėte tarp 40 ir 80%. Mažesni, tačiau dažnesni krovimai padės maksimaliai optimizuoti krovimo ciklų kiekį ir mažiau sekins bateriją nei pilni nuo 0 iki 100% krovimai.
Taip, tai reiškia, jog palikinėti telefoną kiekvieną naktį prijungtą prie elektros lizdo nėra pats geriausias sprendimas. Geriau įpūsti energijos valandai ar dviem prieš pat Jums einant miegoti.
 
Keletas kitų patarimų
 
Turėdami su savimi išorinę bateriją (angl. power bank) galite lengviau telefoną palaikyti ,,žaliojoje zonoje“ – 40 - 80% ribose.
 
Taip pat rekomenduojama nenaudoti maksimalaus ekrano apšvietimo, išjungi vietos nustatymo funkciją, kai ji nėra būtina ir dažniau naudoti energijos tausojimo režimą.
 
Mobilus telefonas Nokia 3310 (2017) Dark Blue
56,85 €
NĖRA LIETUVIŲ KALBOS 
 
 
 
Šio įrenginio dizainas yra atnaujintas nuo pirmtakio Nokia 3310. O specialiai šiam modeliui sukurta vartotojo sąsaja suteikia modernumo jausmą šiam, klasikiniam modeliui. 

Senajį Nokia 3310 nereikėdavo krauti kiekvieną dieną, tad gamintojai nusprendė, kad ir su atnaujintu modeliu, bus taip pat! Turėdami šį įrenginį, pamiršite apie jo įkrovimą.

Šis įrenginys turi 2MP kamerą, todėl svarbiausias akimirkas galėsite įamžinti ir su šiuo prietaisu. O įamžintas akimirkas galėsite peržiūrėti 2.4" colių ekrane. 

Klasiką tapęs "Snake" žaidimas - sugrįžo! Šiame įrenginyje yra ne vien šis žaidimas, tačiau pats įdomiausias yra "Snake" atnaujintas žaidimas. 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę